Siunnersuisoqatigiit

Inuit Pisinnaatitaaffii pillugit Siunnersuisoqatigiit

Sara Olsvig
Siulittaasoq ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Nunap inoqqaavisa pisinnaatitaaffiisa iluanni NGO sinnerlugu Inatsisartunit toqqagaq

Sara@humanrights.gl

Ludvig Larsen
Siulittaasup tullia ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit Inatsisartunit toqqagaq

Ludvig@humanrights.gl

Kathrine Bødker
Naligiissitaanissamut  Siunnersuisoqatigiit siulittaasuatut aalajangersimasumik ilaasortaq ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Kathrine@humanrights.gl

Aviâja Egede Lynge
Meeqqat illersuisuatut alajangersimasumik ilaasortaq

Aviaja@humanrights.gl



Innarluutillit illersuisuat
Aalajangersimasumik ilaasortaq

Arnajaaq Lynge
Ilaasortaq

Inuit innarluutillit pillugit NGO-tut sulissuteqartut sinnerlugit Inatsisartunit toqqagaq

Arnajaaq@humanrights.gl

Henrik Sandgreen
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit Inatsisartunit toqqagaq

Henrik@humanrights.gl

Lise Mørup Dalsgaard
Ilaasortaq

Eqqartuussiviit inatsisitigullu isumannaatsuunissamik suliaqartut sinnerlugit

Lise@humanrights.gl

Hans Reimer
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit Inatsisartunit toqqagaq

Hans@humanrights.gl