Siunnersuisoqatigiit

Inuit Pisinnaatitaaffii pillugit Siunnersuisoqatigiit

Sara Olsvig
Siulittaasoq ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Nunap inoqqaavisa pisinnaatitaaffiisa iluanni NGO sinnerlugu peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Sara@humanrights.gl

Ludvig Larsen
Siulittaasup tullia ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Ludvig@humanrights.gl

Kathrine Bødker
Naligiissitaanissamut  Siunnersuisoqatigiit siulittaasuatut aalajangersimasumik ilaasortaq ulluinnarnilu aqutsisuni ilaasortaq

Kathrine@humanrights.gl

Aviâja Egede Lynge
Meeqqat illersuisuatut alajangersimasumik ilaasortaq

 

 

Aviaja@humanrights.gl



Innarluutillit illersuisuat
Aalajangersimasumik ilaasortaq

Moses Marcussen Mølgaard
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq



Arnajaaq Lynge
Ilaasortaq

Inuit innarluutillit pillugit NGO-tut sulissuteqartut sinnerlugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Arnajaaq@humanrights.gl

Henrik Sandgreen
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Henrik@humanrights.gl

Lise Mørup Dalsgaard
Ilaasortaq

Eqqartuussiviit inatsisitigullu isumannaatsuunissamik suliaqartut sinnerlugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Lise@humanrights.gl

Hans Reimer
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq

Hans@humanrights.gl

Gujo Thorsteinsson
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit  peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq


Kathrine Hjelholt Nathanielsen
Ilaasortaq

Meeqqat inuusuttullu pillugit NGO-tut sulissuteqartut sinnerlugit peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq


inuttaqanngilaq
Ilaasortaq

Inuit pisinnaatitaaffii pillugit soqutigisallit sinner­lugit  peqataatitaasoq Inatsisartunit toqqagaq